Detaylara verdiğimiz önemle en iyi hizmeti sunuyoruz…


Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 2004 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübeleri, Entegre Tercüme çatısı altında birleştirdik. Kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimizin memnuniyetine odaklanarak kısa sürede güvenilir çözüm ortağınız haline geldik.

Her geçen gün portföyümüze eklediğimiz yeni dil çiftleriyle, ihtiyacınız olan hizmeti en yüksek kalitede sunabilmek için konusuna hakim, nitelikli dil uzmanlarıyla çalışıyoruz. Dil uzmanlarımızın dil çiftleri ve uzmanlık alanlarının yanı sıra temel Office programları ve farklı çeviri teknolojilerine de hakim olmalarına özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizi ayrıca, proje ekibimize dahil olan teknik uzmanlarımızla masaüstü yayıncılık (DTP) gibi hizmetlerle de destekliyoruz.

Dünya genelindeki seçkin firmalarla yaptığımız ortak çalışmalarla müşterilerimize üst düzey hizmet sunuyoruz ve her geçen gün portföyümüze eklediğimiz yeni dil çiftleriyle, ihtiyacınız olan hizmeti en yüksek kalitede sunabilmek için konusuna hakim, nitelikli dil uzmanlarıyla hizmetinizdeyiz.